Від творчого педагога – до творчої дитини

26 вер. 2019
26 вересня в ЗЗСО № 4 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи «Сучасна модель організації гурткової роботи закладу загальної середньої освіти». Мета семінару – презентація інноваційного педагогічного досвіду керівників гуртків закладу освіти по створенню виховного середовища для розвитку здібної, творчої обдарованості.

Відкрив семінар та привітав його учасників завідувач КЗ «Новомосковський науково-методичний кабінет» В.А. Данілін. Методичний практикум «Використання інноваційних технологій у гуртковій роботі» провела методист КЗ «Новомосковський науково-методичний кабінет» Т.І. Мяконьких.
       Директор школи О.С. Таланова ознайомила присутніх із  системою виховної  роботи педагогічного колективу, спрямованою на  формування успіху як життєвого пріоритету особистості.

Модель гурткової роботи, яка діє в школі,   презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи О.Є. Кабашна.

У практичному модулі семінару його  учасникам була надана можливість переглянути чарівне дійство - міні-фестиваль повітряних зміїв та ракет (керівник гуртка М.П. Кривонос), танцювальні фантазії вихованців гуртка «Хореографія» (керівник О.Г. Балда), відчути «тепло» глини та створити обереги під час майстер-класу керівника гуртка «Майстриня» О.В. Андрущенко.

Родзинкою семінару став показ фрагменту заняття шкільного військово-патріотичного гуртка «Джура» (керівник С.В. Рижкова). Юні джури продемонстрували зразковий вишкіл  та спортивну вправність.

На завершення семінару його учасники обмінялися враженнями  та обговорити нагальні питання підвищення ефективності  гурткової  роботи в закладах освіти.