Конференція «Батьки та діти на порозі школи»

10 лист. 2017
10 листопада 2017 року – у ПК «Металург» відбулася щорічна міська конференція для батьків майбутніх першокласників «Батьки та діти на порозі школи». На конференції були присутніми біля 500 батьків вихованців закладів дошкільної освіти. До початку конференції батьки мали можливість отримати відповіді на хвилюючи їх запитання у логопедів, психологів, вихователів та вчителів у консультативних пунктах. Батьки отримали інформацію про очікувані зміни у навчанні їх дітей згідно нового Закону України «Про освіту», рекомендації щодо мовленевої та психологічної готовності дітей до школи та отримали насолоду від яскравих виступів дітей.

10 листопада 2017 року – у ПК «Металург» відбулася щорічна міська конференція для батьків майбутніх першокласників «Батьки та діти на порозі школи». На конференції були присутніми біля 500 батьків вихованців закладів дошкільної освіти. До початку конференції батьки мали можливість отримати  відповіді на хвилюючи їх запитання  у логопедів, психологів, вихователів та вчителів у консультативних пунктах. Батьки отримали інформацію про очікувані зміни у навчанні їх дітей згідно нового Закону України «Про освіту», рекомендації щодо мовленевої та психологічної готовності дітей до школи та отримали насолоду від яскравих виступів дітей.