Семінар-практикум «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами»

6 груд. 2017
06.12.17 З метою представлення досвіду роботи педагогічного колективу ЗЗСО № 8 щодо питань організації інклюзивного навчання у закладі, згідно з планом роботи міського методичного кабінету на 2017-2018 навчальний рік на базі закладу був проведений міський семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти міста. На початку роботи семінару директор школи Третьяков П.П. ознайомив присутніх із історією закладу, основними пріоритетами діяльності педагогічного, учнівського, батьківського колективів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Джавах Т.О. розкрила актуальність питання інтеграції дітей із особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір, планування діяльності закладу освіти щодо впровадження інклюзивного навчання. Учасники семінару-практикуму взяли активну участь у тренінгу «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами», відвідали відкриті уроки та корекційно-розвивальні заняття з математики, розвитку зв’язного мовлення, на яких педагоги ЗЗСО № 8 продемонстрували прийоми та методи роботи по корекції та розвитку мисленнєвих процесів, уваги, пам’яті, мовлення, сприяння диференційованості у взаємодії педагога та учня з особливими освітніми потребами, створення умов для корекції та контролю, адаптації дитини до колективної роботи. Шкільне свято доброти та милосердя «Усі ми різні, усі ми рівні», продемонструвало роботу закладу по соціалізації дітей із особливими освітніми потребами в колективі. Проведені заходи отримали високу оцінку.