З книгою по життю

13 бер. 2018
Уже дванадцять років поспіль у рамках програми підтримки та розвитку читання «Книгоманія» в нашому місті проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», який викликає все більше зацікавлення дітей, що не уявляють свого життя без вірного і надійного друга – її величності КНИГИ.

13 березня  в центральній дитячій бібліотеці традиційно зібралися юні читачі, учні 6-их та 7-их класів,   переможці І-го  (шкільного) туру конкурсу для проведення ІІ (загальноміського) туру.
     На початку заходу святковий настрій конкурсантам, позитивне налаштування на нелегке творче випробування створив виступ юного дарування Задневулиці Кирила, учня ЗЗСО № 18, учасника й переможця багатьох міських та обласних музичних конкурсів, володаря гран-прі VІІІ-го Міжнародного конкурсу «Музика кохання».
    Голова журі, заступник директора ЦМБС по роботі з дітьми Л.О. Журавель привітала всіх учасників конкурсу та нагадала умови його проведення. Подальшої перемоги та нових захоплюючих подорожей сторінками улюблених книг юним книголюбам побажала методист методичного кабінету управління освіти В.В. Дробот .
    У ході змагання учні представили журі свій щоденник читання, улюблену книгу та письмово відповіли на запитання літературної вікторини.
    Доки журі оцінювало зміст читацьких щоденників, виконані письмові роботи, бібліотекар ЦДБ М.І. Сапего  ознайомила учасників конкурсу з новинками періодичних видань та запропонувала юним читачам цікаву зустріч із місцевою поетесою Т.І. Косяченко. Своїми ж  читацькими уподобаннями діти могли поділитися за смачним чаюванням.
        За підсумками роботи журі переможцями загальноміського туру стали Бирса Ірина (колегіум № 11, 6 кл.) та Ткаченко Вікторія (ЗЗСО  № 14, 7 кл.), які і продовжать змагатися за звання найкращого читача України  в наступному,    ІІІ (обласному) турі.
    Друге місце серед учнів 6-их класів розділили між собою  Пелипенко Анна (ЗЗСО № 2) та Самойленко Дарина (ЗЗСО № 6), третє -  Гур’єв Ілля (ЗЗСО № 6)  та Усік Анастасія (ЗЗСО № 12).
    Серед  учнів  7-их класів друге місце вибороли Малинка Вероніка (ЗЗСО № 2) та Мазуренко Давид (гімназія № 3) , третє – Гарченко Надія (колегіум № 11), Шкленська Анастасія (гімназія № 3) та Кущевська Вікторія  (ЗЗСО № 6).

Усі інші учасники отримали подяки.
    Підводячи підсумки читацького заходу, голова журі Л.О. Журавель побажала переможцям подальших успіхів у змаганні, а всім юним читачам -  щоб книга неодмінно  стала  їхнім гарним і добрим супутником на все життя!