ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ

28 трав. 2018
Сьогодні, в школі 18 м. Новомосковська, де навчався Олександр, учні, вчителі та рідні Олександра, вшанували пам'ять героя. Слава героям! Вічна пам'ять!

Четвертий рік триває війна в Україні. Гинуть молоді, сильні, розумні, красиві, талановиті люди.  Дякувати нашим воїнам, в наше місто не прийшли розриви снарядів і мін, постріли кулеметів і скрегіт танків. Але війна прийшла в наше місто сльозами матерів, жінок та дітей, що втратили батьків.
Меморіальні дошки для нас не стали пам'яткою історії. То наш біль, сум і щоденна пам'ять.

28 травня - день народження випускника нашої школи Мітягіна Олександра. Наші вчителі та його однокласники пам'ятають Сашу, як доброго, порядного хлопця.

Олекса́ндр Петро́вич Мітя́гін (28 травня 1979 — 28 серпня 2014) — молодший сержант Національної гвардії України.

Олександр займався паверліфтінгом та стрибками з парашутом у молодіжному десантному клубі «Батя». Недарма в нього був позивний Фізрук.
Міліціонер, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1».
28 серпня 2014-го загинув у бою під Новоазовськом біля села Маркине — розвідувальна група натрапила на передовий підрозділ кадрових російських військових, які зайшли на територію України.

Після бою Мітягіна не знайшли ні серед поранених, ані серед убитих. Тоді ж поліг Дмитро Пермяков — вояків полонили та розстріляли.
Після тривалих пошуків ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 17 серпня 2015 року похований у місті Новомосковськ.
Без Олександра лишились дружина та син.

На фасаді школи № 18, де навчався Олександр Мітягін, встановлено меморіальну дошку пам'яті героя.

Сьогодні, в школі 18 м. Новомосковська, де навчався Олександр, учні, вчителі та рідні Олександра, вшанували пам'ять героя. Слава героям! Вічна пам'ять!

Олена Гудзенко

Олена Фещук