СКОРО ЛІТО!

23 трав. 2018
23 травня 2018 року, наприкінці навчального року, у закладі загальної середньої освіти № 8 зібралися на координаційну нараду начальники пришкільних закладів відпочинку, які будуть діяти на базі закладів освіти міста з 29 травня. Всього таких закладів планується відкрити 18: 16 – на базі шкіл і 2 на базі позашкільних закладів (дитячо-юнацької спортивної школи та Центрі позашкільної роботи).

Перед начальниками таборів виступив в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Олександр Олексійович Іванов. Олександр Олексійович зауважив на те, що найголовнішим при організації дитячого відпочинку – це створення безпечних умов для перебування дітей, а також забезпечення  змістовного дозвілля дітей, наповнених активними рухами та цікавими заходами.

Для учнів шкіл міста працівники історико-краєзнавчого музею
ім. П. Калнишевського, центральної дитячої бібліотеки підготували цікаві пізнавальні та ігрові програми, квести,  майстеркласи.

Дитячий ляльковий театр та творчі колективи Палацу культури «Металург» запрошують дітей, які відпочиватимуть у закладах відпочинку на свої вистави.

Міський центр «Спорт для всіх» підготував різноманітну, цікаву спортивну  програму для наших дітей.

Сподіваємось, що діти за три тижні, наповняться новими враженнями, отримують новий досвід у спілкуванні, зможуть відпочити після напруженого навчального року.

Мяконьких Т.І.