Олімпійський тиждень 2018 в закладах освіти

8 вер. 2018
Новий навчальний рік цього року в закладах освіти міста розпочався Олімпійським тижнем. Метою його проведення є пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом.

З 3 по 8 вересня 2018 в закладах освіти проходили єдині зарядки, рухливі перерви, спортивні флешмоби, виховні години, бібліотечні уроки з олімпійської тематики, конкурси малюнків, літературних творів «Ода спорту», спортивні вікторини.

Веселі старти ЗЗСО № 18

Фото з чемпіонами ЗЗСО 12

Майже в усіх закладах освіти урочисто та яскраво пройшли відкриття шкільних Спартакіад, Малих олімпійських ігор з показовими виступами юних спортсменів, з веселими іграми та спортивними змаганнями.

Відкриття спартакіади ЗЗСО № 1

Хто сильніший ЗЗСО № 15

Під час проведення Олімпійського уроку учні мали змогу зустрітися та поспілкуватися з видатними  спортсменами  нашого міста, учасниками Олімпійських ігор, чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань  з багатьох видів спорту, заслуженими тренерами України.

Зустріч з Ляльчук Наталією

Педагоги висловлюють подяку учасниці олімпійських ігор в Пекіні Ляльчук Наталії, заслуженим тренерам України Джизі Володимиру, Кобцю Юрію, Безсменко Андрію, Щербаню Анатолію та багатьом іншим нашим землякам – спортсменам за популяризацію та пропаганду спорту серед учнів, за небайдуже ставлення до виховання у молоді навичок здорового способу життя.

Міське свято ЦПР

Закінчився Олімпійський тиждень 8 вересня 2018 року загальноміським спортивно-мистецьким святом, присвяченим Дню фізичної культури та Всеукраїнському Олімпійському тижню, в якому 360 учнів закладів освіти брали участь у флешмобі.

На міському святі ЗЗСО № 16

Бажаємо всім учням нашого міста міцного здоров’я, завзятості в заняттях фізичною культурою та спортом. А юним спортсменам – нових спортивних досягнень!

Мяконьких Т.І.