Святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3

26 жовт. 2018
26 жовтня 2018 року в гімназії № 3 Новомосковської міської ради відбулося урочисте свято – святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3 та 10 річниці з дня надання закладу статусу гімназії.

Цього дня  зібралися випускники різних років випуску – від 1961 до 2017. Кожний із них підтвердив, що зерна науки й знань, які отримали в закладі, ростуть, розквітають високими досягненнями, власними відкриттями в різних сферах життя. Програма свята була надзвичайно насиченою: святкова лінійка з посвятою в гімназисти, відкриття музею історії гімназії, асамблея друзів – випускників, гімназіяfest, захист колективних проектів «Гімназія майбутнього», історичні діалоги, вернісаж учнівських талантів, квест, засідання клубу «Що?Де?Коли?». Педагоги переконані, що  із стін гімназії виходить талановита молодь, яка вплітає в національний  вінок цвіт свого таланту.