Собори наших душ

17 січ. 2019
17 січня в закладі загальної середньої освіти № 1 відбулося Свято вшанування переможців мистецького конкурсу «Собори наших душ». Привітна зала була переповнена, адже зібралися і учні, і батьки, і вчителі.

Всього у  міських заочних змагання юних літераторів, композиторів та  художників цього року взяло участь більше  500 учнів закладів освіти міста. У цих дітей потяг до творчості вже став внутрішньою потребою. І, можливо, слово, музика, штрих юних митців ще недосконалі,  але в них пробиваються паростки добра,  відчувається ще не усвідомлений потяг до пошуку істини – відбувається незворотній процес духовного збагачення, адже з’являється  інтерес до набутків мистецтва світової і вітчизняної класики, сучасної культури.

Серед юних літераторів були нагороджені 38 учнів  (номінація «Проза») і 16 учнів  (номінації «Поезія»).

В категорії  «Образотворче мистецтво» у номінаціях «Анімалістика», «Пейзаж», «Натюрморт», «Живопис», «Графіка» було нагороджено  більше 90 юних художників.  Конкурс  дитячого малюнка  проходив за  темою  «Стежинами творів В.Сухомлинського».

Також отримали грамоти 3 юних композитори.

Учасники дійства читали свої вірші, Заковеря Анна виконала на піаніно власну  п’єсу, а Терещенко Єгор  вразив усіх присутніх досконалим виконанням варіацій на тему народної пісні «Взяв би я бандуру» та «Пісні про маму».

Також були відзначені педагоги  закладів освіти, які   підготували конкурсантів.

Вітаємо юні таланти з перемогою та бажаємо їм подальших творчих злетів.

Вперше в цьому навчальному році проводився  конкурс  книжок, зроблених власноруч  - «Країна чарівних книжок». Переможцями обласного етапу  конкурсу стали Котова Оля  (ЗЗСО №1) та Ковтун Альона (ЗЗСО №18). Оля отримала нагороду перед Новим роком, а Альона отримала Грамоту департаменту освіти і науки облдежадніністрації та електронну книгу. Грамоту     департаменту  було вручено також пошукова група школи №18 та її керівник Коваль В.Г. за ІІ місце в обласному конкурсі «Звичаї, обряди, традиції мого краю».