Вітаємо переможців конкурсу імені Петра Яцика

28 січ. 2019
На базі КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» ДОР» відбувся ІІІ (обласний) очний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Команду нашого міста на цьому відповідальному етапі змагання представляли шість учнів: Арбузов Андрій, учень 3 класу ЗЗСО № 12 (учитель Антоненко С. М.), Заозірна Діана, учениця 6 класу ЗЗСО № 14 (учитель Верповська М. Н.), Поцерковська Анна, учениця 7 класу КЗЗСО № 1 (учитель Казакова Г.А.), Універсал Анна, учениця 8 класу та  Воробйова Валерія, учениця 9 класу ЗЗСО № 18  (учитель Коваль В. Г.), Погиба Анна, учениця 11 класу ліцею «Самара» (учитель Гончарова В.С.).

Усі вони змогли продемонструвати належний рівень мовної компетентності, підтвердивши свої попередні досягнення, але перемога була на боці найсильніших, найкраще підготовлених учасників. Ними стали Воробйова Валерія, яка виборола в нелегкому змаганні почесне І місце! Та наймолодший учасник конкурсу – Арбузов Андрій, який тільки починає оволодівати усіма премудростями рідної мови, але уже зміг засвідчити свій високий результат, здобувши почесне ІІ місце!

Ці вагомі  перемоги свідчать про особистий інтерес дітей до вивчення предмету та про велику ціленаправлену роботу їхніх педагогів, які крок за кроком допомагають своїм вихованцям в опануванні рідною мовою.

Бажаємо знавцям рідної мови, їхнім наставникам незаперечних перемог у майбутньому! Хай щастить!