ЩО? ДЕ? КОЛИ?

5 квіт. 2019
Традиційно у дні шкільних канікул у Палаці культури «Металург» пройшов весняний турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У турнірі взяло участь 15 команд закладів освіти міста (учні 9-11 класів) та команда Черкаської школи (смт Черкаське).

Проведенням гри безпосередньо займається Олексій Вікторович Логвиненко, учитель математики ЗЗСО № 8.  Для  учасників він  підготував 16 цікавих   питань на перевірку ерудиції, обізнаності, загальних знань, начитаності, логіки, кмітливості, уваги. Юні гравці з великим запалом та захватом шукали відповіді на поставлені питання.

Хотілося б відмітити високий рівень проведення гри та теплу, відкриту, веселу атмосферу.

Після підведення підсумків журі оголосило результати гри:

І місце вибороли команда НВК № 17 та команда Черкаської школи;

ІІ місце посіла команда ЗЗСО №18;

ІІІ місце розділили  три команди – ЗЗСО  №1, Гімназії   №3 та ЗЗСО № 14.

Наприкінці гри подяками управління освіти виконавчого комітету  Новомосковської міської ради за активну участь  в  інтелектуальних турнірах «Що? Де? Коли?» у 2018-2019 навчальному році та за популяризацію цієї гри серед учнівської молоді  були нагороджені 50 випускників закладів освіти міста Новомосковська  та 4 -  Черкаської  школи.

Юні інтелектуали отримали солодкі подарунки.

Задоволення від гри отримали всі присутні!