6 лист. 2019

У Дніпрі відбудеться виставка «Освіта за кордоном»

19 листопада 2019 року Дніпро відвідає Міжнародна виставка «Освіта за кордоном». Участь у виставці візьмуть представники понад 30 університетів та освітніх компаній з різних європейських країн.
4 лист. 2019

8 листопада відбудеться традиційний диктант єдності

Українське радіо проведе щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», що присвячена Дню української писемності та мови.
11 жовт. 2019

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

11 жовтня 2019 року у палаці культури «Металург» пройшли урочистості до Дня захисника України.
4 жовт. 2019

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, який робить настрій у всіх громадян України особливо піднесеним і радісним. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
26 вер. 2019

Від творчого педагога – до творчої дитини

26 вересня в ЗЗСО № 4 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи «Сучасна модель організації гурткової роботи закладу загальної середньої освіти». Мета семінару – презентація інноваційного педагогічного досвіду керівників гуртків закладу освіти по створенню виховного середовища для розвитку здібної, творчої обдарованості.
23 вер. 2019

День міста

Новомосковськ 2019
17 вер. 2019

ЗНО - 2020

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році пройде з 21 травня по 15 червня. Реєстрація на ЗНО пройде з 3 лютого по 24 березня.
28 серп. 2019

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ 2019

Проект резолюції серпневої конференції педагогічних працівників м. Новомосковська
14 серп. 2019

Вшанування памяті воїна-захисника Литвиненка Андрія Олександровича

О 10 годині ранку 14 серпня, жителі Новомосковська зібралися на мітинг-реквієм для вшанування памяті воїна-захисника, загиблого під час Антитерористичної операції, Литвиненка Андрія Олександровича на знак вдячності за відвагу, особисту мужність і героїзм, силу духу та стійкість. Прийшли вшанувати пам'ять родина загиблого, представники влади міста, громадські активісти, сусіди, молодь.
14 серп. 2019

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків - роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.