26 бер. 2018

Театральна мозаїка

35 вихованців театральних колективів «Чіз» та художнього слова «Барви» ЦПР 17.03. та 26.03.2018 р. брали участь в обласному конкурсі «Театральна мозаїка» (м. Дніпро).
17 бер. 2018

Тато, мама, я – спортивна сім'я

В спортивному залі ДЮСШ спільно з міським центром «Спорт для всіх» проводились змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я» для учнів 1-4 класів та їх сімей.
16 бер. 2018

Герої не вмирають

16 березня 2018 року колектив ЗЗСО № 1 підготував та провів захід, присвячений пам'яті Юрія Голополосова, який загинув у зоні АТО.
13 бер. 2018

З книгою по життю

Уже дванадцять років поспіль у рамках програми підтримки та розвитку читання «Книгоманія» в нашому місті проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», який викликає все більше зацікавлення дітей, що не уявляють свого життя без вірного і надійного друга – її величності КНИГИ.
1 бер. 2018

Пам'яті Великого Кобзаря

01.03.2018 р. на базі закладу загальної середньої освіти № 1 був проведений міський конкурс читців, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка.
27 лют. 2018

Земля наш спільний дім

27 лютого 2018 року у Центрі позашкільної роботи відбувся конкурс екологічної просвіти «Земля наш спільний дім» за темою «Хай же щастя на планеті і краса вирує! На Землі людина мудро хазяйнує» (раціональне використання природних ресурсів України).
12 груд. 2017

Майстер-клас для молодих педагогів

12.12.17 Проведення майстер-класу для молодих педагогів закладів освіти міста заступником директора, вчителем біології ЗЗСО № 2 Ігнатенко Оленою Сергіївною. Урок-медіалабораторія в 11 класі на тему: «Мутації» проведений на високому методичному рівні. Учитель застосувала технологію критичного мислення, медіа продукти, відпрацьовувала з учнями навички: створення креалізованих текстів, самоаналізу, роботи з джерелами інформації, тайм-менеджменту.
8 груд. 2017

Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

07.12-08.12.2017 У рамках виконання завдань дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки МОН України та НБУ 29 листопада завершився заочний тур Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Журі Турніру оцінило змагання у двобої між командами учасницями за надісланими відеороликами-визітівками команди та презентацією завдання, отриманого під час жеребкування. У півфінал і фінал ІV Всеукраїнського Турніру вийшли 10 команд з різних куточків України, серед них і команда ЗЗСО № 6 «Присамарська мафія» (керівник Мартинова О.В.). Півфінальні і фінальні ігри відбулися в м. Києві на базі ДВНЗ «Університет банківської справи». За підсумками журі команда нагороджена дипломом, а кожний учасник – сертифікатом, який дає право на пільгу при вступі до ДВНЗ «Університет банківської справи». Учні отримали незабутні враження від столиці, відвідування Верховної Ради та Національного Банку України.
7 груд. 2017

Собори наших душ

З 05.12.2017 року по 07.12.2017року відбувся міський конкурс юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», в якому взяли участь понад 250 учнів – юних обдарувань.
7 груд. 2017

Засідання школи учнівського самоврядування «Лідер»

07.12.2017 року – Засідання школи учнівського самоврядування «Лідер» (10-11 класи): рольова гра «Закон і ми» у міськрайонному суді.