6 груд. 2017

Семінар-практикум «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами»

06.12.17 З метою представлення досвіду роботи педагогічного колективу ЗЗСО № 8 щодо питань організації інклюзивного навчання у закладі, згідно з планом роботи міського методичного кабінету на 2017-2018 навчальний рік на базі закладу був проведений міський семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти міста. На початку роботи семінару директор школи Третьяков П.П. ознайомив присутніх із історією закладу, основними пріоритетами діяльності педагогічного, учнівського, батьківського колективів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Джавах Т.О. розкрила актуальність питання інтеграції дітей із особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір, планування діяльності закладу освіти щодо впровадження інклюзивного навчання. Учасники семінару-практикуму взяли активну участь у тренінгу «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами», відвідали відкриті уроки та корекційно-розвивальні заняття з математики, розвитку зв’язного мовлення, на яких педагоги ЗЗСО № 8 продемонстрували прийоми та методи роботи по корекції та розвитку мисленнєвих процесів, уваги, пам’яті, мовлення, сприяння диференційованості у взаємодії педагога та учня з особливими освітніми потребами, створення умов для корекції та контролю, адаптації дитини до колективної роботи. Шкільне свято доброти та милосердя «Усі ми різні, усі ми рівні», продемонструвало роботу закладу по соціалізації дітей із особливими освітніми потребами в колективі. Проведені заходи отримали високу оцінку.
4 груд. 2017

Intel® Навчання для майбутнього

04.12-16.12.2017 Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01.12.2016 № 819/0/212-16 «Про затвердження планів підвищення кваліфікації та професійної компетентності керівників та педагогічних працівників закладів освіти області на 2017 рік», з 04 по 16 грудня 2017 року на базі ЗЗСО № 6 відбулось навчання педагогічних працівників закладів освіти за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» «Проектна діяльність в інформаційно-освітньому середовищі ХХІ століття» (v.10.2). Тренер: Мартинова Ольга Вікторівна, вчитель інформатики ЗЗСО № 6.
4 груд. 2017

Всеукраїнський урок на тему «Права людини»

З 04.12.2017 року по 08.12. 2017 в закладах освіти пройшли заходи в межах Всеукраїнського тижня права. 8 грудня в усіх закладах освіти пройшов Всеукраїнський урок на тему «Права людини». Протягом тижня в школах проходили правові брейн-ринги, виховні години, написання диктанту на тему «Всесвітня декларація прав дитини».
2 груд. 2017

Завтра - 2037

03.12.2017 року - 10 учнів гімназії № 3 брали участь у Всеукраїнській дитячій конференції тинейджерів «Завтра - 2037».
2 груд. 2017

Квест гра патріотів, присвячена Дню Збройних Сил України

02.12.2017 року – команда «Джур» навчально-виховного комплексу № 1 (8 учнів 9-11 класів) брала участь в обласній квест грі патріотів, присвяченої Дню Збройних Сил України.
1 груд. 2017

Молодь обирає здоров'я

01.12.2017 року – у навчально-виховному комплексі № 1 пройшов міський конкурс літературно-музично-спортивних композицій «Молодь обирає здоров'я», в якому взяли участь 14 творчих колективів закладів освіти.
27 лист. 2017

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

27.11.2017 року в закладах освіти розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги молоді та громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Акція триватиме до 8 грудня 2017 року.
21 лист. 2017

День Гідності і Свободи

21.11.2017 року в закладах освіти пройшли виховні заходи, присвячені Дню Гідності і Свободи: виховні години, загальношкільні лінійки, мітинги, покладання квітів до Дошки пам'яті біля історико-краєзнавчого музею. У загальноосвітньому закладі освіти № 6 пройшов вечір пам'яті, присвячений захисникам Донецького аеропорту «Герої не вмерли. Ви – у серцях», підготовлений спільно з управлінням культури, молоді, національностей і релігій.
11 лист. 2017

Літературне кафе

10 листопада в ЗЗСО № 2 для учнів 5-11 класів відбувся чудовий літературний захід – презентація поетичної збірки місцевих поетів «На крилах любові».
10 лист. 2017

Конференція «Батьки та діти на порозі школи»

10 листопада 2017 року – у ПК «Металург» відбулася щорічна міська конференція для батьків майбутніх першокласників «Батьки та діти на порозі школи». На конференції були присутніми біля 500 батьків вихованців закладів дошкільної освіти. До початку конференції батьки мали можливість отримати відповіді на хвилюючи їх запитання у логопедів, психологів, вихователів та вчителів у консультативних пунктах. Батьки отримали інформацію про очікувані зміни у навчанні їх дітей згідно нового Закону України «Про освіту», рекомендації щодо мовленевої та психологічної готовності дітей до школи та отримали насолоду від яскравих виступів дітей.