22 січ. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 20 січня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», назвав нові імена переможців.
17 січ. 2019

Собори наших душ

17 січня в закладі загальної середньої освіти № 1 відбулося Свято вшанування переможців мистецького конкурсу «Собори наших душ». Привітна зала була переповнена, адже зібралися і учні, і батьки, і вчителі.
8 січ. 2019

Сертифікація вчителів

У 2019 році стартує пілотний проект сертифікації вчителів, у якому зможуть взяти участь одна тисяча вчителів початкових класів.
26 жовт. 2018

Святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3

26 жовтня 2018 року в гімназії № 3 Новомосковської міської ради відбулося урочисте свято – святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3 та 10 річниці з дня надання закладу статусу гімназії.
28 вер. 2018

Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновлення

28 вересня 2018 року в закладах освіти м. Новомосковська відбулася Всеукраїнська акція – флешмоб „Усиновлення – це любов назавжди”, спрямована на привернення уваги до дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.
22 вер. 2018

День міста Новомосковськ 2018

Вітаємо з Днем міста!
8 вер. 2018

Олімпійський тиждень 2018 в закладах освіти

Новий навчальний рік цього року в закладах освіти міста розпочався Олімпійським тижнем. Метою його проведення є пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом.
16 черв. 2018

Літні канікули 2018 року

Щорічно на базі закладів освіти міста організовується робота закладів відпочинку з денним перебуванням. Цього року з 29 травня по 15 червня в місті працювало 18 таборів відпочинку, в яких перебувало понад 2000 дітей, учнів шкіл міста. Діти під час перебування у закладі відпочинку мали змістовне дозвілля, зміцнювали своє здоров’я, отримали нові враження та досвід.
15 черв. 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ" ("ДЖУРА") 2018

З 10 по 15 червня 2018 року на території мальовничих козацьких околиць на базі дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» було проведено ІІ (обласний) етап ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»), учасниками якої стали 29 команд-переможців районних / міських етапів. Місто Новомосковськ представляла команда КЗЗСО № 1 «Самарські козаки» під керівництвом викладача предмета «Захист Вітчизни» Перцевого Юрія Володимировича, учителя фізичної культури Парамонової Валентини Олександрівни, учителя математики Усенко Ірини Сергіївни.
28 трав. 2018

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ

Сьогодні, в школі 18 м. Новомосковська, де навчався Олександр, учні, вчителі та рідні Олександра, вшанували пам'ять героя. Слава героям! Вічна пам'ять!