23 трав. 2018

СКОРО ЛІТО!

23 травня 2018 року, наприкінці навчального року, у закладі загальної середньої освіти № 8 зібралися на координаційну нараду начальники пришкільних закладів відпочинку, які будуть діяти на базі закладів освіти міста з 29 травня. Всього таких закладів планується відкрити 18: 16 – на базі шкіл і 2 на базі позашкільних закладів (дитячо-юнацької спортивної школи та Центрі позашкільної роботи).
20 трав. 2018

Команда з баскетболу ДЮСШ міста Новомосковська ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ!

18-20 травня 2018 року у місті Нікополь Дніпропетровської області проходили фінальні ігри чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги дивізіону «Б» серед юнаків 2002 року народження.
26 квіт. 2018

ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ

Щороку навесні департамент освіти і науки облдержадміністрації проводить обласний конкурс дитячої творчості «Моє Придніпров’я», в якому беруть участь кращі творчі колективи закладів освіти області. 26 квітня 2018 року на сцені палацу культури «Металург» виступали юні артисти м. Новомосковська та Новомосковського району. Свій творчий виступ артисти м. Новомосковська присвятили ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
26 бер. 2018

Театральна мозаїка

35 вихованців театральних колективів «Чіз» та художнього слова «Барви» ЦПР 17.03. та 26.03.2018 р. брали участь в обласному конкурсі «Театральна мозаїка» (м. Дніпро).
17 бер. 2018

Тато, мама, я – спортивна сім'я

В спортивному залі ДЮСШ спільно з міським центром «Спорт для всіх» проводились змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я» для учнів 1-4 класів та їх сімей.
16 бер. 2018

Герої не вмирають

16 березня 2018 року колектив ЗЗСО № 1 підготував та провів захід, присвячений пам'яті Юрія Голополосова, який загинув у зоні АТО.
13 бер. 2018

З книгою по життю

Уже дванадцять років поспіль у рамках програми підтримки та розвитку читання «Книгоманія» в нашому місті проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», який викликає все більше зацікавлення дітей, що не уявляють свого життя без вірного і надійного друга – її величності КНИГИ.
1 бер. 2018

Пам'яті Великого Кобзаря

01.03.2018 р. на базі закладу загальної середньої освіти № 1 був проведений міський конкурс читців, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка.
27 лют. 2018

Земля наш спільний дім

27 лютого 2018 року у Центрі позашкільної роботи відбувся конкурс екологічної просвіти «Земля наш спільний дім» за темою «Хай же щастя на планеті і краса вирує! На Землі людина мудро хазяйнує» (раціональне використання природних ресурсів України).
12 груд. 2017

Майстер-клас для молодих педагогів

12.12.17 Проведення майстер-класу для молодих педагогів закладів освіти міста заступником директора, вчителем біології ЗЗСО № 2 Ігнатенко Оленою Сергіївною. Урок-медіалабораторія в 11 класі на тему: «Мутації» проведений на високому методичному рівні. Учитель застосувала технологію критичного мислення, медіа продукти, відпрацьовувала з учнями навички: створення креалізованих текстів, самоаналізу, роботи з джерелами інформації, тайм-менеджменту.