21 лист. 2017

День Гідності і Свободи

21.11.2017 року в закладах освіти пройшли виховні заходи, присвячені Дню Гідності і Свободи: виховні години, загальношкільні лінійки, мітинги, покладання квітів до Дошки пам'яті біля історико-краєзнавчого музею. У загальноосвітньому закладі освіти № 6 пройшов вечір пам'яті, присвячений захисникам Донецького аеропорту «Герої не вмерли. Ви – у серцях», підготовлений спільно з управлінням культури, молоді, національностей і релігій.
11 лист. 2017

Літературне кафе

10 листопада в ЗЗСО № 2 для учнів 5-11 класів відбувся чудовий літературний захід – презентація поетичної збірки місцевих поетів «На крилах любові».
10 лист. 2017

Конференція «Батьки та діти на порозі школи»

10 листопада 2017 року – у ПК «Металург» відбулася щорічна міська конференція для батьків майбутніх першокласників «Батьки та діти на порозі школи». На конференції були присутніми біля 500 батьків вихованців закладів дошкільної освіти. До початку конференції батьки мали можливість отримати відповіді на хвилюючи їх запитання у логопедів, психологів, вихователів та вчителів у консультативних пунктах. Батьки отримали інформацію про очікувані зміни у навчанні їх дітей згідно нового Закону України «Про освіту», рекомендації щодо мовленевої та психологічної готовності дітей до школи та отримали насолоду від яскравих виступів дітей.