РОЗ’ЯСНЕННЯ‌ МОН ‌ЩОДО‌ ‌НАБОРУ‌ ДО‌ ‌10-11‌ ‌КЛАСІВ‌

25 січ. 2021
Міністерства освіти і науки України звертає увагу на те, що жодного випускника 9-х класів не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти.

Зарахування до 10-х класів закладів загальної середньої освіти цьогоріч, як і минулого року, відбуватиметься після видання наказу про переведення до нього учнів 9-х класів цього ж закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

У відомстві також підкреслили, що забезпечення рівного доступу до повної загальної середньої освіти для кожної дитини є ключовим пріоритетом держави.