ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

26 січ. 2021
Міністерство освіти і науки спільно з Проєктом фінської підтримки реформи української школи «Навчаємось разом» запустили безкоштовний онлайн-курс «Викладання української в класах із навчанням мовами національних меншин».

Курс присвячено, зокрема, особливостям викладання української мови для учнів закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Онлайн-курс є безкоштовним і складається з 6-ти модулів, додаткових матеріалів, тестів і практичних завдань. Усі слухачі, які пройдуть його до кінця та успішно складуть фінальне тестування, отримають сертифікат.

Онлайн-курс допоможе знайти відповіді на питання:

• як підготуватися до початку вивчення мови;
  • які фактори впливають на засвоєння другої мови;
  • якими є особливості планування навчання з фокусом на учня;
  • як виконати вимоги до обов’язкових результатів навчання.

Так, за допомогою курсу слухачі навчаться правильно організувати навчання, обирати ефективну стратегію планування уроків, створювати сприятливе середовище для вивчення другої мови, а також працювати з викликами, із якими щодня стикаються учителі таких закладів.

Перші два модулі курсу вже доступні за посиланням.