Зустріч міського голови Сергія Олександровича Рєзніка з найменшими мешканцями нашого міста

21 трав. 2021
21 травня 20021 року відбулася зустріч міського голови Сергія Олександровича Рєзніка з найменшими мешканцями нашого міста, вихованцями закладів дошкільної освіти №3 «Ромашка» та №14 «Струмочок».

Дошкільнята з великим задоволенням познайомилися з Сергієм Олександровичем та змогли запитати очільника міста про те, що їх цікавить: «Чи ходили ви до садочка?», «Яка ваша улюблена іграшка?», «Про що мріяли, коли були таким як ми?».

В дружньому спілкуванні міський голова поділився спогадами про своє дитинство та мрії, діти розповіли про те, ким вони хочуть буди у майбутньому.

Чудова зустріч пройшла в позитивній, дружній атмосфері та залишила у дітей незабутні враження.