День відкритих дверей у Центрі позашкільної роботи та свято нагородження переможців творчих конкурсів різного рівня стипендіями міського голови

15 вер. 2021
15 вересня 2021 року у Центрі позашкільної роботи традиційно відбувся День відкритих дверей та свято нагородження переможців творчих конкурсів різного рівня стипендіями міського голови. Стипендії отримали 112 дітей з усього міста, серед яких 73 дитини-це наші вихованці. Стипендіатів та гостей заходу вітали творчі колективи гуртків: східного танцю, керівник Кароян А.Ю., бального танцю, керівник Бугайов О.С., вокального ансамблю «Музична академія», керівник Сагура О.О., сучасного танцю, керівник Єрмакова М.Е.

Центр позашкільної роботи м. Новомосковськ  -  унікальний комплексний багатопрофільний заклад позашкільної освіти. Він є дієвим поєднанням доступності якісної освіти, інноваційних виховних технологій,  особистісно зорієнтованого навчання та потужного творчого  педагогічного колективу. Ми створюємо сприятливі умови для розвитку та творчого становлення особистості кожної дитини.

Центр позашкільної роботи надає  якісну та доступну позашкільну  освіту в умовах інноваційного  розвитку суспільства.

Діяльність нашого  Центру  представлена 7 напрямками. У  83 навчальних групах позашкільну освіту здобувають 1200  дітей. Наші  гуртки також    працюють на базі 8  закладів освіти міста  та двох дошкільних навчальних закладів,  що забезпечує рівний доступ до якісної позашкільної освіти дітей із віддалених мікрорайонів міста.

Освітня діяльність закладу  базується на твердженні  «Особистість понад усе»,  тому що наші педагоги впевнені, що  кожна дитина неповторна, наділена від природи  унікальними здібностями та можливостями.

Ми маємо потужний педагогічний потенціал. Роботу закладу забезпечують 33 творчих досвідчених   педагогів, 70% з яких мають вищу педагогічну або фахову освіту. За творчу працю та  високі досягнення педагоги закладу мають неодноразові  нагороди дипломами Міжнародного, Всеукраїнського, обласного, міського рівня.

Позашкільна освіта є невід ємним важливим складником сучасної системи освіти України!

Наш заклад розвиває здібності і таланти підростаючого покоління, готує дитину до сучасних швидкозмінних умов життя,  розвиває особистість, сприяє самореалізації  та професійному самовизначенню.

Наш Центр свою діяльність спрямовує на виконання  ключових завдань сучасної позашкільної освіти -  БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ, ЯКІСТЬ ОСВІТИ, ДОЦІЛЬНА ТА ЕФЕКТИВНА КАДРОВА ПОЛІТИКА.

Показником якості освіти, що надає Центр позашкільної роботи, є результативність  участі наших вихованців у конкурсах різного рівня. За минулий навчальний рік ( 2020-2021) наші гуртківці посіли 292 призових місця: 37 перемог на Міжнародних конкурсах, 54  призових місця -на Всеукраїнських, 71 перемога на обласному рівні, та 130 призових місць міського рівня.

Саме позашкілля у творчості та натхненні  формує особистість наших дітей. Саме до нас діти йдуть не тому, що потрібно, а тому що захопливо, емоційно і дуже цікаво!   Напередодні Дня позашкілля (25 вересня щороку) вітаємо всіх з початком  навчального року! Бажаємо наснаги, оптимізму, успішності та переможності!

Сергієнко Наталія Андріївна

Директор закладу