Науково-популярний захід «Пікнік наук»

28 вер. 2021
25 вересня 2021 р. в межах заходів до Дня міста у мальовничому парку ім. О. Сучкова проводився науково-популярний захід «Пікнік наук».

П’ятикласники закладів освіти міста взяли участь у дивовижному квесті.

7 локацій, 7 наук, серед яких математика, хімія, географія, біологія, англійська мова,  українська мова, народознавство. Дітей очікували цікаві завдання, приємні сюрпризи.

Заклади дошкільної освіти підготували для маленьких мешканців міста казкову фотозону, до якої запрошував Кіт у чоботях.

Також для дітей нашого міста заклади освіти та Центр позашкільної роботи підготували майстер класи з паперопластики, гончарства, образотворчого мистецтва, бісероплетіння, з викладання природним матеріалом, художнього валяння, з використання модуліна (для розвитку моторики дрібних м’язів).

Свято пройшло динамічно, змістовно та яскраво.