У закладах освіти міста почалось навчання в змішаному форматі

24 січ. 2024
З 22 січня 2024 року в 7 закладах загальної середньої освіти міста розпочалося навчання у змішаному форматі. Це стало можливим через наявність підвальних приміщень в Гімназіях № 2, 4, 7 та Ліцеї №11. Їх облаштували та провели капітальні ремонти.

Найпростіші укриття були обстежені відповідною комісією, до складу якої увійшли фахівці ДСНС, Держпродспоживслужби, районної військової адміністрації, цивільного захисту населення, оборонно-мобілізаційної роботи, управління освіти, ЖКГ та КБ. Складені й підписані акти готовності споруд.

Гімназія №1, яка не має власного укриття і його фізично неможливо облаштувати, уклала договір щодо використання найпростішого укриття в підвалі будинку за адресою площа Героїв, 16, що знаходиться поруч з освітнім закладом.

Кількість бажаючих навчатися офлайн в п’яти закладах виявилась невеликою, тому з’явилась змога долучити до змішаного навчання ще два - Гімназію № 8 та Ліцей «Самара». Ці заклади знаходяться поблизу Гімназії № 2, тому учні, у разі повітряної тривоги, можуть використовувати її укриття.

Також поновилися заняття і у дитячо-юнацькій спортивній школі.

Перечекати небезпеку в укриттях зможуть і мешканці міста, але, відповідно до Постанови Уряду, лише в той час, коли освітній процес не здійснюється.

Наразі загальна кількість дітей, які відвідують освітні заклади невелика - близько 400 осіб. Інші ж віддали перевагу навчанню онлайн.