Запроси фізику до себе

1 бер. 2024
У межах проєкту «STEM / STEAM навчання на уроках фізики» для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти проводився Всеукраїнський конкурс «Запроси фізику до себе…», який популяризує науку серед школярів, вдосконалює розуміння взаємозв'язків між законами фізики та навколишнім світом.

Конкурс відбувся за сприяння та підтримки департаменту освіти і науки Львівської ОВА, КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та Інституту модернізації змісту освіти і був підготовлений творчою групою вчителів фізики Львівщини.

Серед 67 команд-учасників ІІ етапу журі обрало 26 команд креативних і допитливих учнів із різних куточків України для подальших змагань. Дніпропетровську область представляли 3 команди, серед них Гімназія № 2 та Ліцей «Самара» міста Новомосковська.

28 лютого 2024 року в місті Лева наші командиучасники ІІІ (очного) етапу представили створені власноруч STEM-проєкти.

Команда учнів Ліцею «Самара»: Коваленко Іван, Ромасенко Вікторія та Шевчик Дар’я під керівництвом Клюєва Едуарда гідно представили Дніпропетровську область та були нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Команда юних фізиків-винахідників Гімназії № 2 у складі Каміли Тен, Софії Колесник, Мар'яни Дерезенко разом з координатором Оленою Гончар здобула Диплом учасника.

Вчителі-координатори команд відзначені Подяками департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації. Також команди отримали пам'ятні подарунки від департаменту освіти і науки та від БО «Благодійний фонд сім'ї Доскіч», а ще – незабутні враження від екскурсії Львовом.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Запроси фізику до себе...»! Бажаємо й надалі успішно відкривати для себе захоплюючий світ фізики, йти вперед, бо попереду на вас чекає ще багато нерозв'язаних задач, нових можливостей та викликів!