Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

3 квіт. 2024
Учні нашого міста своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Всупереч труднощам, продовжують здобувати призові місця в олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб здобувати нові знання. А педагоги закладів загальної середньої освіти підтримують і допомагають їм у всьому!

Відповідно до чинної нормативно-правової бази, з 18 січня по 21 лютого 2024 року, в Дніпропетровській області проводилися олімпіади з 24 навчальних предметів. 54 учні 8–11-х класів закладів освіти нашого міста взяли участь у олімпіадах з 15-ти предметів: історії, української мови і літератури, іноземних мов (англійської мови, німецької мови), математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, економіки, правознавства, інформаційних технологій, інформатики, трудового навчання.

І місце здобули 3 учні: Литвиненко Белла, учениця 10 класу Ліцею «Самара» (правознавство), вчитель – Мітченко Олена Сергіївна; Чернова Єва, учениця 10 класу Ліцею «Самара» (історія), вчитель – Дерев’янко Наталія Олександрівна; Сущенко Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 6 (географія), вчитель – Чемерис Валентина Іванівна. ІІ місця вибороли 12 учнів, ІІІ місця – 21 учень.

Серед переможців, у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 1 учениця отримала п’ять перемог з різних предметів – Шевчик Дар’я, учениця 9 класу, Ліцею «Самара» (хімія, математика, правознавство, біологія, українська мова). По дві перемоги здобули: Литвиненко Белла, учениця 10 класу, Ліцею «Самара» (правознавство, інформаційні технології), Мехеда Поліна, учениця 10 класу, Ліцею «Самара» (німецька та англійська мови), Чемерис Анастасія, учениця 10 класу, Ліцею № 6 (біологія, екологія).

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай перемоги додадуть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і здібностях та підсилять прагнення до нових, творчих звершень на благо України!