НОВІ САНІТАРНІ НОРМИ ДЛЯ ШКІЛ

20 січ. 2021
Міністерство охорони здоров'я перевело з 1 січня 2021 р. українські школи на новий санітарний регламент. Серед іншого, у новому санітарному регламенті змінено підходи до організації харчування.

Міністерство охорони здоров'я перевело з 1 січня 2021 р. українські школи на новий санітарний регламент. Серед іншого, у новому санітарному регламенті змінено підходи до організації харчування.

У школах дозволяється організовувати кейтеринг, який повинен відповідати всім принципам та вимогам безпечності харчових продуктів на базі системи HACCP. Також вимоги документа базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Крім того, у документі визначено перелік харчових продуктів, які забороняється продавати у шкільних буфетах та шкільних автоматах. Також встановлені групи харчових продуктів, які повинні бути в щоденному шкільному раціоні учнів (злакові, овочі, фрукти та ягоди, молочні продукти), та врегульовано питання організації харчування дітей з особливими потребами.