3 квіт. 2024

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

Учні нашого міста своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Всупереч труднощам, продовжують здобувати призові місця в олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб здобувати нові знання. А педагоги закладів загальної середньої освіти підтримують і допомагають їм у всьому!
18 бер. 2024

Профорієнтаційний захід

За сприяння управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, в актовій залі Ліцею № 11 для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста було проведено профорієнтаційний захід представниками Криворізького навчально-наукового інституту Донецького університету внутрішніх справ.
12 бер. 2024

Відкритий обласний науковий конкурс “ЕВРИКА+”

Запрошуємо учнів 7 – 9 класів взяти участь у відкритому обласному науковому конкурсі “ЕВРИКА+”, який буде проходити в дистанційному форматі з 25 по 29 березня 2024 року.
1 бер. 2024

Запроси фізику до себе

У межах проєкту «STEM / STEAM навчання на уроках фізики» для учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти проводився Всеукраїнський конкурс «Запроси фізику до себе…», який популяризує науку серед школярів, вдосконалює розуміння взаємозв'язків між законами фізики та навколишнім світом.
26 лют. 2024

Підготовка до НМТ 2024

Цьогоріч основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня до 25 червня. Додаткова сесія триватиме з 11 липня до 19 липня.
24 січ. 2024

У закладах освіти міста почалось навчання в змішаному форматі

З 22 січня 2024 року в 7 закладах загальної середньої освіти міста розпочалося навчання у змішаному форматі. Це стало можливим через наявність підвальних приміщень в Гімназіях № 2, 4, 7 та Ліцеї №11. Їх облаштували та провели капітальні ремонти.
25 груд. 2023

Вітаємо переможців міських олімпіад

У листопаді-грудні цього навчального року відділом середньої освіти було проведено 16 міських олімпіад з базових навчальних предметів, в яких взяли участь 372 учні із 17 закладів загальної середньої освіти міста. Олімпіади проводились у дистанційному форматі, з використанням вебсервісу Google Classroom, для створення учасникам максимальної безпеки в умовах воєнного стану.
13 груд. 2023

Найголовніше це життя та здоров'я кожної людини, кожної дитини! І це варто пам'ятати! Питання безпеки є одним з ключових в реаліях сьогодення. Ділитися досвідом між громадами з питань інформування населення стало можливим завдяки конференції «Зміцнення стійкості громад до мінної небезпеки та інших наслідків війни в Україні». Вдячні Hendicap International за плідну роботу. Знайомство та обмін досвідом громад було плідним та якісним!
6 груд. 2023

Вітаємо всіх захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо всіх захисників і захисниць з Днем Збройних Сил України! Діти Новомосковська вдячні Вам за спокій в рідному місті, за те що мають можливість навчатися, займатися творчістю.
23 лист. 2023

У ГРУДНІ ВІДБУДЕТЬСЯ МАРАФОН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

З 1 до 24 грудня 2023 року триватиме IV Відкритий марафон з української мови. Його мета — розвинути в учнівства мотивацію і прагнення до вивчення української мови, сформувати компетентності комунікативних навичок у різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.