Вітаємо переможців міських олімпіад

25 груд. 2023
У листопаді-грудні цього навчального року відділом середньої освіти було проведено 16 міських олімпіад з базових навчальних предметів, в яких взяли участь 372 учні із 17 закладів загальної середньої освіти міста. Олімпіади проводились у дистанційному форматі, з використанням вебсервісу Google Classroom, для створення учасникам максимальної безпеки в умовах воєнного стану.

За результатами участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад члени журі визначили 196 переможців (35%), з них І місць – 57, ІІ – 69, ІІІ – 70. Найбільшу кількість призерів підготували педагогічні колективи Ліцею «Самара» та Ліцею № 6. Учні-переможці нагороджені грамотами, а вчителі –подяками управління освіти. Також щорічно учні, які посіли І місця в кожній з олімпіад отримують стипендію від міського голови.

Учні, які показали найвищі досягнення під час міських олімпіад, будуть представляти наше місто на обласному етапі олімпіад в січні-лютому 2024 року.

Отже, підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад засвідчили, що в закладах загальної середньої освіти міста приділяється належна увага викладанню базових дисциплін та індивідуальній роботі з обдарованими учнями.