20 вер. 2023

Перша міжнародна конференція, присвячена посттравматичній реабілітації в Україні 19-20 вересня 2023 р у Львові

Наша команда мала честь і нагоду взяти участь у Першій міжнародній конференції, присвяченій посттравматичній реабілітації в Україні 19-20 вересня 2023 р у Львові. Велика подяка організаторам за концентрацію супер-професіоналів своєї справи, створений осередок безпеки та натхнення та за підтримку України.
30 серп. 2023

МІСЬКА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА ЄДНАЄ» м. НОВОМОСКОВСЬК 30 серпня 2923 р.

30 серпня відбулася щорічна міська педагогічна конференція під гаслом «Освіта єднає». Захід відбувся за участю міського голови Сергія Рєзніка, начальника управління освіти Ірини Рябоконь та директорів закладів освіти міста.
23 серп. 2023

День Державного прапора України!

Символом України став наш прапор! Він майорить в різних куточках світу! Сьогодні українці демонструють усім свою згуртованість та незламну волю! Сьогодні його свято! День Державного прапора України!
30 черв. 2023

Проведення НМТ 2023

З 7 по 19 червня, на базі закладів освіти міста Новомосковська працювали тимчасові екзаменаційні центри, в яких НМТ склали 795 випускників цього та минулих років, мешканців міста і району.
23 черв. 2023

Місто у ритмі STEM!

ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ це джерело ідей, творчості, креативу! Так яскраво познайомити місто з STEM - ідеями могли лише найкращі освітяни!
12 черв. 2023

Підсумки 2022/2023 навчального року

Нарешті ми підвели підсумки надзвичайно складного 2022/2023 навчального року і відзначили досягнення наших учнів та випускників. На жаль військовий стан запроваджений в країні не дає можливості провести свято вшанування відмінників та переможців, але Сертифікати міського голови діти отримають в своїх закладах освіти, а грошова винагорода надійде на власну банківську картку.
17 трав. 2023

Обласний конкурс «Вишиванка - серце України, зіткане з любові»

Вихованці групи середнього та старшого віку КЗ ЗДО № 14 «Струмочок» взяли участь у обласному конкурсі «Вишиванка - серце України, зіткане з любові» - номінація «Художня фотографія», присвячений Всесвітньому дню вишиванки
28 квіт. 2023

ОПИТУВАННЯ!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам (науково-педагогічним та педагогічним працівникам) в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.
24 квіт. 2023

Вітаємо переможця!

Щиро вітаємо учня 5-А класу Гімназії № 14 ХАМУРАРЬ МАТВІЯ – переможця ІV (фінального) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Матвій гідно представив наш регіон на Всеукраїнському рівні престижного змагання й отримав Диплом І ступеня!
4 квіт. 2023

Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.