30 черв. 2023

Проведення НМТ 2023

З 7 по 19 червня, на базі закладів освіти міста Новомосковська працювали тимчасові екзаменаційні центри, в яких НМТ склали 795 випускників цього та минулих років, мешканців міста і району.
23 черв. 2023

Місто у ритмі STEM!

ГІМНАЗІЯ № 2: ЗАКЛАД ОСВІТИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПОКОЛІННЯ це джерело ідей, творчості, креативу! Так яскраво познайомити місто з STEM - ідеями могли лише найкращі освітяни!
12 черв. 2023

Підсумки 2022/2023 навчального року

Нарешті ми підвели підсумки надзвичайно складного 2022/2023 навчального року і відзначили досягнення наших учнів та випускників. На жаль військовий стан запроваджений в країні не дає можливості провести свято вшанування відмінників та переможців, але Сертифікати міського голови діти отримають в своїх закладах освіти, а грошова винагорода надійде на власну банківську картку.
17 трав. 2023

Обласний конкурс «Вишиванка - серце України, зіткане з любові»

Вихованці групи середнього та старшого віку КЗ ЗДО № 14 «Струмочок» взяли участь у обласному конкурсі «Вишиванка - серце України, зіткане з любові» - номінація «Художня фотографія», присвячений Всесвітньому дню вишиванки
28 квіт. 2023

ОПИТУВАННЯ!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам (науково-педагогічним та педагогічним працівникам) в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.
24 квіт. 2023

Вітаємо переможця!

Щиро вітаємо учня 5-А класу Гімназії № 14 ХАМУРАРЬ МАТВІЯ – переможця ІV (фінального) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Матвій гідно представив наш регіон на Всеукраїнському рівні престижного змагання й отримав Диплом І ступеня!
4 квіт. 2023

Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті

3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.
3 квіт. 2023

Диктант «Спільно до безпеки»

У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.
28 бер. 2023

НМТ–2023: затверджено характеристики предметних тестів

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року. Наказом визначено кількість завдань з кожного предмета, форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів.
21 бер. 2023

Національний мультипредметний тест (НМТ) 2023

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).