12 квіт. 2021

Пробне тестування ЗНО-2021

10 квітня учні випускних класів закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої освіти мали змогу пройти пробне тестування, аби ознайомитися з процедурою основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
2 квіт. 2021

Міський фотоконкурс «Незабутні шкільні роки»

2 квітня 2021 на базі бібліотеки ЗЗСО № 2 відбулося підведення підсумків міського фотоконкурсу «Незабутні шкільні роки».
23 бер. 2021

Учнів запрошують в екологічний онлайн-табір

Програма House of Europe у Французькому інституті запрошує активних та небайдужих до природи підлітків 14-16 років з усієї України дізнатися, як вони можуть допомогти планеті, в онлайн-таборі європейської молоді «Назустріч Європі! Екологія та сталий розвиток».
18 бер. 2021

Учнів 4 та 9 класів звільнили від ДПА через COVID

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.
12 бер. 2021

Захист дітей в цифровому середовищі

Цифрове середовище, зокрема інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але й способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять дедалі більше часу в інтернеті.
5 бер. 2021

Ukraine Global Scholars оголошує відбір 2021 року

До 15 квітня 2021 кожен український школяр 8–11 класів, який знає англійську мову, мріє про найкращу освіту, але має обмежені фінансові можливості, може подати заявку на участь у програмі Ukraine Global Scholars.
25 лют. 2021

Як скласти ЗНО: поради абітурієнтам

Чи треба гуманітаріям витрачати час на математику та чи потрібно вступати до вишу після 11 класу?
22 лют. 2021

Для школярів створили онлайн-табір «Назустріч Європі»

Онлайн-табір європейської молоді запрошує школярів до участі в програмі «Назустріч Європі! Толерантність та інклюзія».
19 лют. 2021

Попередження насильства в закладах освіти

До уваги педагогів, психологів та адміністрації закладів освіти.
16 лют. 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ ВПРАВУ З ІНТЕГРАЦІЇ МЕДІАГРАМОТНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ ЗА УЧАСТЮ ПЕДАГОГІВ

Головне управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Академія української преси, за підтримки Медійної програми в Україні, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews, оголошують Всеукраїнський конкурс щодо інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів.