13 лист. 2020

МІСЬКИМ ОЛІМПІАДАМ БУТИ!

Навчання обдарованих, талановитих дітей, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті — актуальне питання сьогодення. З огляду на це, основними завданнями сучасної освіти є розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, природної обдарованості учнів, формування в них творчого потенціалу, креативного мислення, уміння самореалізуватися. Усебічний розвиток обдарувань учнів здійснюється не тільки в ході освітньої діяльності, а й під час проведення олімпіад, беручи участь в яких учні не тільки поглиблюють знання з предметів, а й мають можливість розвивати інтелект, ерудицію, вміння спілкуватися.
6 лист. 2020

Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови, участь у якій може взяти кожен охочий.
2 вер. 2020

Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційну кампанію «Школо, ми готові».

Мета кампанії – проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021. А також – залучити вчителів, батьків та учнів до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.
1 вер. 2020

День знань 2020

Привітання з Днем знань від Міського Голови Віктора Літвіщенка та директорів шкіл м. Новомосковська
28 серп. 2020

Серпнева педагогічна конференція 2020

Цьогорічна серпнева педагогічна конференція відбулась у нетрадиційному онлайн форматі.
28 серп. 2020

За сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем

У Дніпропетровській області стоїть спекотна погода, яка становить особливу пожежну небезпеку для лісових, степових і паркових масивів, відкритих ділянках місцевості. Традиційно їх спричиняє людська необережність: кинутий деінде сірник чи недопалок, розведене під час відпочинку багаття, іскра з вихлопної труби автомобіля, необачне спалювання сміття поблизу зелених масивів тощо.
15 черв. 2020

Вручення стипендій міського голови

15 червня відбулося нагородження стипендіями міського голови учнів 9 класів міста Новомосковська
12 черв. 2020

Новини про пробне ЗНО

12 червня 2020 року Кабінет міністрів України заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
1 черв. 2020

Бережіть ліс!

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на природі
22 трав. 2020