6 жовт. 2021

ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ

06 жовтня 2021 на спортивному майданчику ліцею № 6 пройшов ювілейний Х обласний фінал Всеукраїнського спортивного заходу для дітей «Олімпійське лелеченя».
30 вер. 2021

Урочистості, присвячені Дню працівників освіти

30 вересня 2021 року в актовій залі міськвиконкому відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. Зі словами вітання до присутніх педагогів звернулися секретар міської ради Володимир Арутюнов, начальник управління освіти Ірина Рябоконь.
28 вер. 2021

Науково-популярний захід «Пікнік наук»

25 вересня 2021 р. в межах заходів до Дня міста у мальовничому парку ім. О. Сучкова проводився науково-популярний захід «Пікнік наук».
21 вер. 2021

Школи запрошують провести Міжнародний урок доброти

Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує школи долучитись до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Урок присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня.
15 вер. 2021

День відкритих дверей у Центрі позашкільної роботи та свято нагородження переможців творчих конкурсів різного рівня стипендіями міського голови

15 вересня 2021 року у Центрі позашкільної роботи традиційно відбувся День відкритих дверей та свято нагородження переможців творчих конкурсів різного рівня стипендіями міського голови. Стипендії отримали 112 дітей з усього міста, серед яких 73 дитини-це наші вихованці. Стипендіатів та гостей заходу вітали творчі колективи гуртків: східного танцю, керівник Кароян А.Ю., бального танцю, керівник Бугайов О.С., вокального ансамблю «Музична академія», керівник Сагура О.О., сучасного танцю, керівник Єрмакова М.Е.
27 серп. 2021

Серпнева педагогічна конференція працівників закладів освіти 2021 року

26-27 серпня 2021 року у місті було проведено педагогічну конференцію працівників закладів освіти.
10 серп. 2021

Відтепер в місті працює 13 гімназій та 4 ліцеї

06 серпня 2021 року рішенням сесії Новомосковської міської ради № 465 змінено найменування та затверджено статути закладів загальної середньої освіти міста у новій редакції.
4 серп. 2021

УВАГА! Нові правила роботи навчальних закладів в умовах карантину!

Нові правила роботи навчальних закладів в умовах карантину: в разі виходу регіону з «зеленої зони» для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.
27 лип. 2021

Дітей у початковій школі оцінюватимуть вербально

Міністерство освіти і науки пропонує учителям початкової школи оцінювати результати особистісних надбань учнів у 1-4 класах вербальною оцінкою.
2 лип. 2021

«Гайда на кухню!»

12-23 липня 2021 року відбудеться онлайн-вікторина для школярів про страви й традиції української кухні «Гайда на кухню!».