8 лют. 2021

ОНЛАЙН-ПРОЄКТ «СЛУХАЙ»

Освітній проект «Слухай» - це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських зірок.
28 січ. 2021

ЗНО 2021

1 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року.
26 січ. 2021

ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Міністерство освіти і науки спільно з Проєктом фінської підтримки реформи української школи «Навчаємось разом» запустили безкоштовний онлайн-курс «Викладання української в класах із навчанням мовами національних меншин».
25 січ. 2021

РОЗ’ЯСНЕННЯ‌ МОН ‌ЩОДО‌ ‌НАБОРУ‌ ДО‌ ‌10-11‌ ‌КЛАСІВ‌

Міністерства освіти і науки України звертає увагу на те, що жодного випускника 9-х класів не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти.
20 січ. 2021

НОВІ САНІТАРНІ НОРМИ ДЛЯ ШКІЛ

Міністерство охорони здоров'я перевело з 1 січня 2021 р. українські школи на новий санітарний регламент. Серед іншого, у новому санітарному регламенті змінено підходи до організації харчування.
28 груд. 2020

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ТА ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МІСТА

22 грудня 2020 року в нашому мсті відбувся міський семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів груп дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста, організований управлінням освіти та комунальним закладом «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Ромашка».
24 груд. 2020

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно.
24 лист. 2020

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
18 лист. 2020

Найбільший урок у світі

МОН та ЮНІСЕФ пропонують вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку.
13 лист. 2020

МІСЬКИМ ОЛІМПІАДАМ БУТИ!

Навчання обдарованих, талановитих дітей, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті — актуальне питання сьогодення. З огляду на це, основними завданнями сучасної освіти є розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, природної обдарованості учнів, формування в них творчого потенціалу, креативного мислення, уміння самореалізуватися. Усебічний розвиток обдарувань учнів здійснюється не тільки в ході освітньої діяльності, а й під час проведення олімпіад, беручи участь в яких учні не тільки поглиблюють знання з предметів, а й мають можливість розвивати інтелект, ерудицію, вміння спілкуватися.