28 серп. 2019

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ 2019

Проект резолюції серпневої конференції педагогічних працівників м. Новомосковська
14 серп. 2019

Вшанування памяті воїна-захисника Литвиненка Андрія Олександровича

О 10 годині ранку 14 серпня, жителі Новомосковська зібралися на мітинг-реквієм для вшанування памяті воїна-захисника, загиблого під час Антитерористичної операції, Литвиненка Андрія Олександровича на знак вдячності за відвагу, особисту мужність і героїзм, силу духу та стійкість. Прийшли вшанувати пам'ять родина загиблого, представники влади міста, громадські активісти, сусіди, молодь.
14 серп. 2019

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків - роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.
13 серп. 2019

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів дошкільної освіти

12 серпня в малій залі виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів дошкільної освіти № 3 «Ромашка», № 5 «Веселка», № 7 «Ластівка», № 10 «Дюймовочка».
12 серп. 2019

Конкурсний відбір на посаду директорів закладів дошкільної освіти

Згідно наказу управління освіти від 09.07.2019 № 258, оголошено конкурсний відбір на посаду директорів закладів дошкільної освіти: № 3 «Ромашка», № 5 «Веселка», № 7 «Ластівка», № 10 «Дюймовочка».
15 лип. 2019

Знання підтверджено

Упровадження в освітню систему зовнішнього незалежного оцінювання виконує функцію одного з інструментів моніторингу стану шкільної освіти взагалі та якості освіченості випускників закладів освіти з основних предметів.
4 лип. 2019

Джура-2019: «Самарська Січ»

04 липня у Новомосковську стартував 11-й Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2019. На змагання «Джура-2019: «Самарська Січ» з'їхались учасники, школярі з усієї України - переможці 24 областей та м. Києва
26 черв. 2019

Олімпійський день бігу

12 червня 2019 року в міському парку ім. О. Сучкова спільно з міським центром «Спорт для всіх» було проведено спортивне свято, присвячене Олімпійському дню бігу для вихованців закладів дошкільної освіти, пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням, дитячо-юнацької спортивної школи.
26 черв. 2019

Змагання майбутніх чемпіонів

11 червня 2019 року в нашому місті з нагоди Дня батька, за сприяння Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Жадан І.О.) було організовано та проведено спортивне свято «Веселі старти» з елементами футболу за участю вихованців закладів дошкільної освіти міста.
24 черв. 2019

РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ГЕОГРАФІЇ ТА ХІМІЇ

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії та хімії. 24 червня учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.