24 черв. 2019

РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ГЕОГРАФІЇ ТА ХІМІЇ

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії та хімії. 24 червня учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
21 черв. 2019

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької, іспанської мов та біології

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької, іспанської мов та біології. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
14 черв. 2019

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З ТРЬОХ ПРЕДМЕТІВ – НА ІНФОРМАЦІЙНИХ СТОРІНКАХ

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
5 черв. 2019

Літо – 2019

Швидко спливає час... І знову літо. Цього року 28 травня гостинно розпочали свою роботу 18 пришкільних закладів відпочинку міста.
21 трав. 2019

Пісенне коло – 2019

Щороку (з 2015 року) в закладах дошкільної освіти міста проходить міський конкурс «Пісенне коло» серед творчо обдарованих дітей. Ось і цей рік не став винятком.
15 трав. 2019

Гра «Сокіл» («Джура») – 2019

П'ятий рік в нашому місті проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Гра проводиться з метою відродження і розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій українського козацтва, виховання молоді на засадах національної гідності. В цьому році 15 травня відбулося урочисте відкриття гри у ЗЗСО № 2.
7 трав. 2019

ТЕРПІННЯ – НАПОЛЕГЛИВІСТЬ – ТВОРЧІСТЬ – ПЕРЕМОГА

Сучасний логопед – інтелігентна і всебічно розвинена людина. В своїй професійній сфері він майстер. Чи не тому, як маленькому диву, ми дивуємося і радіємо виправленню недоліків мови і позитивним змінам в житті вихованців? Що може сучасний логопед? Хто він такий?
24 квіт. 2019

Соціалізація дитини – одна з основних функцій закладу дошкільної освіти

24 квітня 2019 року гостинно відчинилися двері закладу дошкільної освіти № 8 «Черемушки» педагогічним працівникам міста, вітаючи усіх на семінарі-практикумі «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору ЗДО».
13 квіт. 2019

Тато, мама, я – спортивна сім’я

13 квітня Новомосковським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради були проведені спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 13 сімей - представники закладів освіти міста: ЗЗСО № 1, 2, 6, 7, 13, 14, 15, 16, 18, НВК № 5, 17, гімназії № 3, колегіуму № 11.
5 квіт. 2019

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Традиційно у дні шкільних канікул у Палаці культури «Металург» пройшов весняний турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У турнірі взяло участь 15 команд закладів освіти міста (учні 9-11 класів) та команда Черкаської школи (смт Черкаське).