27 лют. 2018

Земля наш спільний дім

27 лютого 2018 року у Центрі позашкільної роботи відбувся конкурс екологічної просвіти «Земля наш спільний дім» за темою «Хай же щастя на планеті і краса вирує! На Землі людина мудро хазяйнує» (раціональне використання природних ресурсів України).
12 груд. 2017

Майстер-клас для молодих педагогів

12.12.17 Проведення майстер-класу для молодих педагогів закладів освіти міста заступником директора, вчителем біології ЗЗСО № 2 Ігнатенко Оленою Сергіївною. Урок-медіалабораторія в 11 класі на тему: «Мутації» проведений на високому методичному рівні. Учитель застосувала технологію критичного мислення, медіа продукти, відпрацьовувала з учнями навички: створення креалізованих текстів, самоаналізу, роботи з джерелами інформації, тайм-менеджменту.
8 груд. 2017

Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

07.12-08.12.2017 У рамках виконання завдань дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки МОН України та НБУ 29 листопада завершився заочний тур Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Журі Турніру оцінило змагання у двобої між командами учасницями за надісланими відеороликами-визітівками команди та презентацією завдання, отриманого під час жеребкування. У півфінал і фінал ІV Всеукраїнського Турніру вийшли 10 команд з різних куточків України, серед них і команда ЗЗСО № 6 «Присамарська мафія» (керівник Мартинова О.В.). Півфінальні і фінальні ігри відбулися в м. Києві на базі ДВНЗ «Університет банківської справи». За підсумками журі команда нагороджена дипломом, а кожний учасник – сертифікатом, який дає право на пільгу при вступі до ДВНЗ «Університет банківської справи». Учні отримали незабутні враження від столиці, відвідування Верховної Ради та Національного Банку України.
7 груд. 2017

Собори наших душ

З 05.12.2017 року по 07.12.2017року відбувся міський конкурс юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», в якому взяли участь понад 250 учнів – юних обдарувань.
7 груд. 2017

Засідання школи учнівського самоврядування «Лідер»

07.12.2017 року – Засідання школи учнівського самоврядування «Лідер» (10-11 класи): рольова гра «Закон і ми» у міськрайонному суді.
6 груд. 2017

Семінар-практикум «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами»

06.12.17 З метою представлення досвіду роботи педагогічного колективу ЗЗСО № 8 щодо питань організації інклюзивного навчання у закладі, згідно з планом роботи міського методичного кабінету на 2017-2018 навчальний рік на базі закладу був проведений міський семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти міста. На початку роботи семінару директор школи Третьяков П.П. ознайомив присутніх із історією закладу, основними пріоритетами діяльності педагогічного, учнівського, батьківського колективів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Джавах Т.О. розкрила актуальність питання інтеграції дітей із особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір, планування діяльності закладу освіти щодо впровадження інклюзивного навчання. Учасники семінару-практикуму взяли активну участь у тренінгу «Працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами», відвідали відкриті уроки та корекційно-розвивальні заняття з математики, розвитку зв’язного мовлення, на яких педагоги ЗЗСО № 8 продемонстрували прийоми та методи роботи по корекції та розвитку мисленнєвих процесів, уваги, пам’яті, мовлення, сприяння диференційованості у взаємодії педагога та учня з особливими освітніми потребами, створення умов для корекції та контролю, адаптації дитини до колективної роботи. Шкільне свято доброти та милосердя «Усі ми різні, усі ми рівні», продемонструвало роботу закладу по соціалізації дітей із особливими освітніми потребами в колективі. Проведені заходи отримали високу оцінку.
4 груд. 2017

Intel® Навчання для майбутнього

04.12-16.12.2017 Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01.12.2016 № 819/0/212-16 «Про затвердження планів підвищення кваліфікації та професійної компетентності керівників та педагогічних працівників закладів освіти області на 2017 рік», з 04 по 16 грудня 2017 року на базі ЗЗСО № 6 відбулось навчання педагогічних працівників закладів освіти за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» «Проектна діяльність в інформаційно-освітньому середовищі ХХІ століття» (v.10.2). Тренер: Мартинова Ольга Вікторівна, вчитель інформатики ЗЗСО № 6.
4 груд. 2017

Всеукраїнський урок на тему «Права людини»

З 04.12.2017 року по 08.12. 2017 в закладах освіти пройшли заходи в межах Всеукраїнського тижня права. 8 грудня в усіх закладах освіти пройшов Всеукраїнський урок на тему «Права людини». Протягом тижня в школах проходили правові брейн-ринги, виховні години, написання диктанту на тему «Всесвітня декларація прав дитини».
2 груд. 2017

Завтра - 2037

03.12.2017 року - 10 учнів гімназії № 3 брали участь у Всеукраїнській дитячій конференції тинейджерів «Завтра - 2037».
2 груд. 2017

Квест гра патріотів, присвячена Дню Збройних Сил України

02.12.2017 року – команда «Джур» навчально-виховного комплексу № 1 (8 учнів 9-11 класів) брала участь в обласній квест грі патріотів, присвяченої Дню Збройних Сил України.