4 квіт. 2019

2 квітня 2019 року в ЗЗСО № 15 пройшла ІІ шкільна методична виставка-бієнале в рамках шкільного проекту «Творчий вчитель». Тема бієнале – 2019: «СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ В ДІЮ». Гасло: Кожен може змінити світ на краще!
3 квіт. 2019

Курс з протидії булінгу

На платформі Prometheus стартував онлайн курс з протидії булінгу. Слухачі курсу можуть отримати відповіді про те, що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти.
2 квіт. 2019

Стоп булінг

Проблема булінгу серед дітей та підлітків, нажаль, стає все більш актуальною і головне завдання закладів освіти, соціальних служб, громадськості - попередити її. 2 квітня у закладі загальної середньої освіти №2 пройшло засідання педагогічної ради «Запобігання булінгу як умова безпечного освітнього простору», головною темою обговорення якого стало непросте питання - проблема булінгу в освітньому середовищі закладу.
2 квіт. 2019

Маленькі патріоти рідного міста

Дошкільному вік чудово підходить для формування у дітей високих моральних та морально - психологічних якостей, почуття любові до Батьківщини. Бути патріотом – це значить відчувати себе невід`ємною частиною Батьківщини. Це складне почуття виникає ще в дитинстві, коли закладаються основи ціннісного ставлення до навколишнього світу.
22 бер. 2019

В ліцеї відбувся вражаючий тиждень англійської мови

Однією з традицій ліцею «Самара» є проведення предметних тематичних тижнів. Ця традиція виникла не випадково. Це результат перевіреного часом успішного педагогічного досвіду.
22 бер. 2019

Друга сесія пробного ЗНО

У суботу, 23 березня, в усіх регіонах України відбудеться друга сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання, в ході якої її учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської та французької мов.
15 бер. 2019

Пробне ЗНО з української мови

У суботу, 16 березня, в Україні буде проведено першу сесію пробного ЗНО, під час якого його учасники матимуть можливість скласти пробний тест з української мови і літератури.
11 бер. 2019

Онлайн-курси для вчителів

Компанія Prometheus запускає безкоштовні онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.
4 бер. 2019

«Шевченко – наш, він для усіх століть…»

4 березня на базі закладу загальної середньої освіти № 1 відбувся міський конкурс на краще виконання художніх творів Тараса Григоровича Шевченка та творів, присвячених видатному генію української нації. Мета Конкурсу – популяризація творчості поета, виховання у молоді шанобливого ставлення до літературної спадщини Кобзаря.
28 лют. 2019

Вибір підручників

Інститут модернізації змісту освіти запрошує вчителів здійснити вибір підручників для 2 класу.