28 січ. 2019

Вітаємо переможців конкурсу імені Петра Яцика

На базі КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» ДОР» відбувся ІІІ (обласний) очний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
24 січ. 2019

Асамблея зірок – 2019

24 січня 2019 року відбулося традиційне свято вшанування відмінників навчання (за результатами І семестру), переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможців міського етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук «Асамблея зірок – 2019».
22 січ. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 20 січня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», назвав нові імена переможців.
17 січ. 2019

Собори наших душ

17 січня в закладі загальної середньої освіти № 1 відбулося Свято вшанування переможців мистецького конкурсу «Собори наших душ». Привітна зала була переповнена, адже зібралися і учні, і батьки, і вчителі.
8 січ. 2019

Сертифікація вчителів

У 2019 році стартує пілотний проект сертифікації вчителів, у якому зможуть взяти участь одна тисяча вчителів початкових класів.
26 жовт. 2018

Святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3

26 жовтня 2018 року в гімназії № 3 Новомосковської міської ради відбулося урочисте свято – святкування 110 річниці з дня заснування середньої школи № 3 та 10 річниці з дня надання закладу статусу гімназії.
28 вер. 2018

Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновлення

28 вересня 2018 року в закладах освіти м. Новомосковська відбулася Всеукраїнська акція – флешмоб „Усиновлення – це любов назавжди”, спрямована на привернення уваги до дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.
22 вер. 2018

День міста Новомосковськ 2018

Вітаємо з Днем міста!
8 вер. 2018

Олімпійський тиждень 2018 в закладах освіти

Новий навчальний рік цього року в закладах освіти міста розпочався Олімпійським тижнем. Метою його проведення є пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом.
16 черв. 2018

Літні канікули 2018 року

Щорічно на базі закладів освіти міста організовується робота закладів відпочинку з денним перебуванням. Цього року з 29 травня по 15 червня в місті працювало 18 таборів відпочинку, в яких перебувало понад 2000 дітей, учнів шкіл міста. Діти під час перебування у закладі відпочинку мали змістовне дозвілля, зміцнювали своє здоров’я, отримали нові враження та досвід.