27 лют. 2023

РЕЗУЛЬТАТИ НАПОЛЕГЛИВОЇ ПРАЦІ

Не дивлячись на непрості часи і ті виклики, які доля послала нашій державі, робота і навчання йдуть своїм розміреним кроком, не зупиняючись ні на хвилину. Традиційно, протягом січня-лютого в Дніпропетровській області проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Враховуючи умови, в яких перебуває Дніпропетровщина, було обрано дистанційну форму проведення змагань.
17 лют. 2023

Знання рятують життя

Найважливіше сьогодні – максимально убезпечити наших дітей. Для цього кожен працює на своєму фронті. Щоб сформувати в учнів навички безпеки та самозахисту в закладах освіти створюють класи безпеки.
20 січ. 2023

Перші стипендії 2023 року!

За результатами І семестру 2022/2023 н.р. стипендію міського голови отримали 143 учні із 16 закладів загальної середньої освіти міста на суму 142 300 грн. Серед них відмінники навчання, переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
26 груд. 2022

Плекаймо інтелектуальну еліту

З метою підтримки обдарованих школярів, підвищення рівня викладання предметів у листопаді-грудні цього навчального року відділом середньої освіти було проведено 16 міських предметних олімпіад: з української мови і літератури, іноземних мов (англійської мови, німецької мови), математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, історії, економіки, правознавства, інформаційних технологій, інформатики, трудового навчання, астрономії. Найбільш масовими були олімпіади з української мови і літератури, біології, історії, математики.
24 лист. 2022

Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

24 листопада на базі Гімназії 15 нейропсихолог Ірина Чернова та дитячий невролог Олена Чута в допомогу навчальним закладам міста провели лекцію "Командна взаємодія психолога, вихователя/вчителя та лікаря у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами".
15 лист. 2022

Хочеш допомагати людям – розпочинай з себе!

Саме так: кожен з нас може впливати на розбудову своєї громади.
8 лист. 2022

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

З метою вшанування пам’яті та творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виховання у молодого покоління любові до рідного краю, підвищення мовної освіти в місті стартувало одне з наймасовіших інтелектуальних змагань митців художнього слова - XІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка.
19 жовт. 2022

Марафон з української мови

Учнів 3-11 класів запрошують долучитись до III Всеукраїнського відкритого марафону з української мови.
20 вер. 2022

ДПА 2023

Міністерством освіти і науки затверджений перелік навчальних предметів, із яких у 2022/23 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної середньої освіти.
8 вер. 2022

ЗНО – 2023

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році буде проведено у звичному форматі з 22 травня до 14 липня.