РЕЗУЛЬТАТИ НАПОЛЕГЛИВОЇ ПРАЦІ

27 лют. 2023
Не дивлячись на непрості часи і ті виклики, які доля послала нашій державі, робота і навчання йдуть своїм розміреним кроком, не зупиняючись ні на хвилину. Традиційно, протягом січня-лютого в Дніпропетровській області проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Враховуючи умови, в яких перебуває Дніпропетровщина, було обрано дистанційну форму проведення змагань.

Олімпіади проводились на платформі Google Classroom. Працювати на цій платформі учні вміють, бо навчання, на жаль, давно відбувається за дистанційною формою з різних причин.

В обласному етапі олімпіад змагалась команда з 59 новомосковських ерудитів, що навчаються в 10 закладах загальної середньої освіти. Найбільше учасників є вихованцями Ліцею «Самара».

Кожен учень міг спробувати свої сили та позмагатись за титул переможця.

Найрезультативнішою виявилась олімпіада з географії: 5 призових місць.

Цьогоріч переможцями стали 25 учнів, які вибороли 32 призових місця. Литвиненко Белла (Ліцей «Самара») здобула 5 призових місць, Вовчок Світлана (Ліцей № 6), Мехеда Поліна і Дерев’янко Микола (Ліцей «Самара») – по 2 призових місця.

В результаті, два І місця вибороли учні Ліцею «Самара»; вісім ІІ місць здобули учні Гімназії № 1, Ліцею № 6, 11, 18 і «Самара»; двадцять два  ІІІ місця посіли учні Гімназії № 1, 3, Ліцею № 6, 11, 18, «Самара».

Дякуємо всім учасникам олімпіад та педагогам за плідну роботу та активну співпрацю!

Тож вітаємо усіх переможців з отриманням призових місць та бажаємо їм нових досягнень!