Плекаймо інтелектуальну еліту

26 груд. 2022
З метою підтримки обдарованих школярів, підвищення рівня викладання предметів у листопаді-грудні цього навчального року відділом середньої освіти було проведено 16 міських предметних олімпіад: з української мови і літератури, іноземних мов (англійської мови, німецької мови), математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, історії, економіки, правознавства, інформаційних технологій, інформатики, трудового навчання, астрономії. Найбільш масовими були олімпіади з української мови і літератури, біології, історії, математики.

Олімпіади   проводилися у новому, дистанційному форматі для створення учасникам максимальної безпеки в умовах війни й з урахуванням усіх особливостей воєнного стану.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів взяли участь 312 учнів із 14 закладів загальної середньої  освіти міста.

Для проведення олімпіад було створено єдину міську електронну систему віртуальних класів, до якої у певний час за графіком викладались завдання, що надходили з Дніпропетровської академії  неперервної освіти. Так само виконані завдання учні мали викласти для перевірки.

Завдання на олімпіадах  були різного рівня складності і вимагали від учасників уміння аналізувати, систематизувати, узагальнювати набуті знання, а дистанційна форма проведення масштабного міського заходу – виявлення принципу педагогічної доброчесності. Роботи учасників оцінювали компетентні  вчителі, які працювали в складі журі.

Всупереч викликам сьогодення (пандемії, воєнні дії, періодичне зникнення електропостачання, Інтернету, зв’язку) діти справились з завданнями на високому рівні. Таким чином поповнили ряди учнівської еліти 45 переможців, 57 і 67 – посіли ІІ і ІІІ місця відповідно.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад свідчать про сумлінну працю педагогів, які готували своїх вихованців до змагань такого рівня. На участь у ІІІ (обласному) етапі сформована команда з 59 учасників, котрі змагатимуться впродовж січня-лютого 2023 року. Інтелектуальні змагання також відбуватимуться в дистанційному форматі.

Тож побажаймо успіхів нашим розумникам!