Перші стипендії 2023 року!

20 січ. 2023
За результатами І семестру 2022/2023 н.р. стипендію міського голови отримали 143 учні із 16 закладів загальної середньої освіти міста на суму 142 300 грн. Серед них відмінники навчання, переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Стипендію в розмірі 1000 грн. здобули 102 відмінники та в 300 грн. - 41 переможець міського етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Найкращі результати навчання показали учениці Ліцею № 6 Вовчок Світлана і Ліцею «Самара» Литвиненко Белла, які отримали стипендії за відмінне навчання та перемогу в трьох міських олімпіадах.

Також, слід відзначити Самойленко Світлану (Ліцей № 6), Григорук Вікторію та Бирсу Ірину (Ліцею № 11), Мехеду Поліну та Величко Вероніку  (Ліцей «Самара»), які отримали стипендії за відмінне навчання та перемогу в двох міських олімпіадах.

Сертифікати на отримання стипендії міського голови діти отримають в своїх закладах освіти, а грошова винагорода надійде на їх банківську картку.

Вітаємо наших розумників і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та нових яскравих перемог!