Ukraine Global Scholars оголошує відбір 2021 року

5 бер. 2021
До 15 квітня 2021 кожен український школяр 8–11 класів, який знає англійську мову, мріє про найкращу освіту, але має обмежені фінансові можливості, може подати заявку на участь у програмі Ukraine Global Scholars.

Ukraine Global Scholars – благодійна організація, заснована 2015 року українськими випускниками відомих університетів США. Щороку вона відбирає талановитих учнів із незаможних родин і безкоштовно допомагає зі вступом в найкращі навчальні заклади.

За допомогою програми вже 100 учасників виграли повні стипендії на навчання в найкращих університетах і школах-пансіонах світу.

Однією з головних умов участі є позакласна та академічна успішність апліканта, а також згода учасника повернутися після закінчення бакалаврату в Україну на 5 років, щоб розбудовувати державу, використовуючи здобуті знання.

Ставши учасниками програми, учні пройдуть онлайн-школу, де готуватимуться до тестів з професійними викладачами, навчатимуться писати есе та отримають допомогу менторів протягом кількох місяців.

Ukraine Global Scholars покриває всі витрати, які виникають під час подання заявок, консультує щодо обрання навчальних закладів, підтримує під час навчання за кордоном та допомагає з пошуком літніх стажувань і працевлаштуванням в Україні.

Відбір у програму відбувається в три етапи. Спочатку учень надсилає заявку, де в есе розповідає про себе та надає табелі з оцінками. У другому раунді проводиться онлайн-тест на знання англійської мови та математики, а в третьому етапі апліканти проходять інтерв’ю з членами приймальної комісії. У червні апліканти дізнаються про результати відбору, а найталановитіші стануть фіналістами програми.

Засновники програми наголошують, що після вступу в навчальний заклад, контакт учасників з Ukraine Global Scholars не обривається. Програма надає студентам підтримку під час навчання за кордоном і допомогу з проходженням літніх стажувань. Учасники стажуються у Верховній Раді України, Фонді Східної Європи, USAID CEP, Petcube, Deloitte та інших топових українських і міжнародних компаніях.

Організатори переконані, що участь в Ukraine Global Scholars робить студента частиною однієї з найуспішніших спільнот України з глобальним мисленням і можливостями, яка спільно змінює нашу країну на краще.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ https://www.cognitoforms.com/UkraineGlobalScholars1/UkraineGlobalScholarsApplication2021