Підсумки 2022/2023 навчального року

12 черв. 2023
Нарешті ми підвели підсумки надзвичайно складного 2022/2023 навчального року і відзначили досягнення наших учнів та випускників. На жаль військовий стан запроваджений в країні не дає можливості провести свято вшанування відмінників та переможців, але Сертифікати міського голови діти отримають в своїх закладах освіти, а грошова винагорода надійде на власну банківську картку.

За результатами ІІ семестру 2022/2023 н.р. відмінників навчання закладів загальної середньої освіти – 141 учень, 24 переможці обласних етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та 1 переможець Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з історії.

Ми пишаємось також і випускниками, які, не зважаючи на усі перешкоди та труднощі цього навчального року, досягли вершини шкільного Олімпу – стали «золотими» та «срібними» медалістами. Кількість учнів 11 класів закладів освіти міста Новомосковська, які досягли високих успіхів у навчанні у 2022/2023 році збільшилася, у порівнянні з минулим роком на 10. Отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» - 22 учні, срібну медаль «За досягнення у навчанні» - 8 учнів. Впевнені, що свої знання та високий бал вони підтвердять складаючи Національний мультипредметний тест.

Ваші старання, наполеглива праця, мотивація, ґрунтовні знання, отримані в школі, принесли такий бажаний результат та на власному прикладі ви показали, що для людини, яка знає чого хоче, немає нічого неможливого!

Ви – наша гордість, наша надія, наше майбутнє!