Безпека дітей – понад усе

7 лип. 2022
Це загальний лейтмотив заслуховування результатів роботи комісії з обстеження стану укриттів у навчальних закладах міста. Для цього були також запрошені керівники ліцеїв, гімназій, дошкільних навчальних закладів та представники батьківських комітетів.

Про результати обстежень розповіли представники місцевого підрозділу надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, містобудування і архітектури, управління освіти. Свою думку висловили батьки, директори навчальних закладів.
Стан підвальних приміщень, зокрема їх місткість та відповідність параметрам безпеки не дозволяють навіть у разі наведення там порядку, облаштування освітлення, вентиляції, туалетів тощо використовувати їх у якості укриттів – жоден член комісії не поставить свій підпис під дозволом на їх використання.
Братських могил нікому не треба. В цьому були єдині всі присутні.
Тому в разі, якщо бойові дії на території України триватимуть, з 1 вересня школярі у Новомосковську продовжуватимуть займатися онлайн, а дитячі садочки не працюватимуть.