ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ НМТ-2022

17 серп. 2022
Основна сесія Національного мультипредметного тесту, яка в нашому місті тривала з 26 липня по 03 серпня, завершилася. Ми щороку інформуємо про 200-бальні оцінки учасників ЗНО, робимо це і зараз за результатами основної сесії НМТ, які разюче відрізняються від попередніх років. Випускники 2022 року продемонстрували свою відповідальність, незламність та високий рівень знань з математики (9 учнів), історії України (8 учнів) та української мови (3 учнів).

Цьогоріч 16 випускників навчальних закладів міста отримали максимальні бали з одного предмету, а двоє учасниць – з двох:

Красношапка Денис, гімназія № 2 (історія України);

Безуглий Владислав, гімназія № 3 (математика);

Калмикова Олександра, гімназія № 3 (математика);

Джаббарова Олександра, гімназія № 7 (історія України);

Мухаренко Альона, гімназія № 12 (історія України);

Васильєв Владислав, ліцей № 18 (математика);

Грабчук Анна, ліцей № 18 (історія України);

Коробкіна Софія, ліцей № 18 (математика);

Онищенко Антон, ліцей № 18 (математика);

Хоменко Гліб, ліцей № 18 (українська мова);

Борисенко Анастасія, ліцей «Самара» (математика);

Колосова Єлизавета, ліцей «Самара» (історія України, математика);

Кучерява Марія, ліцей «Самара» (історія України);

Ландарь Матвій, ліцей «Самара» (математика);

Потороча Ольга, ліцей «Самара» (історія України, українська мова);

Рєзнік Софія, ліцей «Самара» (українська мова);

Романенко Дарина, ліцей «Самара» (історія України);

Чорна Олександра, ліцей «Самара» (математика).

Приємно, коли, незважаючи на перешкоди, юні новомосковці досягають високих результатів! Пишаємося нашими 200-бальниками, бажаємо їм вступу до омріяних вищих навчальних закладів, успіхів у навчанні, нових яскравих перемог і реалізації найсміливіших задумів!

Висловлюємо щиру вдячність за гарну підготовку та високий професіоналізм вчителям ліцеїв та гімназій.

Застерігаємо від будь-яких порівнянь та висновків! Адже цього року ми мали не ЗНО, а НМТ. А це - дві великі різниці.

Нагадуємо, 16 серпня розпочалась додаткова сесія НМТ-2022 і триватиме до 20 серпня.