Шкільний урок волонтерства

19 жовт. 2023
Учителям пропонують провести уроки волонтерства

Українських учителів запрошують провести у своїх класах урок волонтерства.

Ініціатива «Шкільний урок волонтерства» покликана надихнути підлітків 8-11 класів займатися волонтерською діяльністю.

За словами організаторів, залучення підлітків до волонтерської діяльності сприяє зниженню стресу, розвитку лідерських якостей у школярів, а також підтримує їх ментальне та фізичне здоров’я.

Для проведення такого уроку Українська Волонтерська Служба надасть усі необхідні матеріали: посібник для вчителя, план уроку, презентацію та роздаткові матеріали для вправ.

План уроку можна адаптовувати під умови класу або аудиторії. Урок можна проводити як офлайн з презентацією та проєктором, так і онлайн на будь-якій зручній платформі для навчання.

Програма складається зі знайомства з визначенням явища волонтерства, інтерактивного опитування учнів у чат-боті U-Report, обговорення головних засад волонтерства, визначення проблем навколо, які можна розв'язати завдяки волонтерству, та підтримки ментального здоров’я волонтера.

Також школи можуть запросити до себе одного з професійних тренерів від Української Волонтерської Служби.

Для того щоб взяти участь у проєкті або запросити тренера з волонтерства, необхідно залишити заявку на сайті https://school.volunteer.country/

Отримавши заявку, команда УВС надішле всі матеріали.

Серед учасників проєкту розіграють подарунки від партнерів.