Пробне тестування ЗНО-2021

12 квіт. 2021
10 квітня учні випускних класів закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої освіти мали змогу пройти пробне тестування, аби ознайомитися з процедурою основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року пробне оцінювання з усіх предметів відбувалося в один день на базі середніх загальноосвітніх шкіл № 6 та № 18, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

Явка становила 96%. Найбільша кількість учасників пробного ЗНО з української мови та літератури, математики та англійської мови.

Завдання, як зазвичай, були у формі предметних тестів, розроблених відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання, загальних характеристик та структури цьогорічних сертифікаційних робіт ЗНО.

Учні, які за станом здоров'я не з’явились на пункт тестування, мали змогу пройти пробне ЗНО в онлайн-режимі.

Дякуємо освітянам міста за виконувану протягом останніх тижнів роботу з підготовки до проведення ЗНО-2021! А учасникам пробного ЗНО нагадуємо, що зі своєї персональної сторінки можна завантажити тестові зошити та бланки відповідей за всіма предметами даного випробування. Також до 14 квітня радимо занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до сервісу “Визначення результатів”.

Відповіді на завдання тестів будуть розміщені 12 квітня.
Відеокоментарі до завдань тестів у вільному доступі уже з 11 квітня.
Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) опублікуються в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.