21 листопада – День Гідності і Свободи

21 лист. 2021
З 15 по 19 листопада 2021 року в закладах освіти міста пройшли інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Гідності та Свобод.

В усіх закладах освіти створені куточки АТО, героїв Революції Гідності, протягом тижня для учнів проводились екскурсії до  шкільних куточків  пам’яті, присвячені воїнам  АТО та героям Небесної сотні.

Пройшли години спілкування та уроки мужності, круглі столи, диспути відповідної тематики. Було організовано перегляд документальних фільмів з подальшим обговоренням для учнів 8-9 класів «Шлях до свободи», «Свідчення учасників Майдану», «Зима, що нас змінила», «Майдан. Місто літер нашої свободи», «П’ять портретів майдану».

Учні закладів освіти, вихованці ЦПР брали участь у творчому обласному флешмобі «Вільні творити майбутнє», присвяченому Дню Гідності та Свободи та в обласному музичному челенджі   «Виконуємо Гімн».

В закладах освіти були організовані виставки малюнків під гаслом «Україна в наших серцях».