ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

22 січ. 2019
Обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 20 січня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», назвав нові імена переможців.

Із трьох учасників конкурсу, а ними були Заозірна Діана, учениця 6 класу ЗЗСО № 14 (учитель Верповська М.Н.), Недужко Катерина, учениця 7 класу ЗЗСО № 18 (учитель Василишина О.В.) та Воробйова Валерія, учениця 9 класу ЗЗСО № 18 (учитель Коваль В.Г.) – дві учениці ЗЗСО № 18 здобули переконливу перемогу, посівши перше та друге місця.

Учениця 7 класу ЗЗСО № 18 Недужко Катерина зайняла найвищу сходинку переможного п’єдесталу, а учениця цього ж закладу освіти  Валерія Воробйова – здобула почесне ІІ місце!

Наближалася до перемоги і третя наша учасниця - учениця ЗЗСО № 14 Заозірна Діана, адже за підсумками творчого змагання у неї також добрий результат - ІV місце.

Результати очного туру обласного етапу конкурсу свідчать про високий творчий потенціал учнів, які брали у ньому участь. А також про  наполегливу роботу їхніх наставників, спрямовану на розкриття філологічних здібностей  дітей.

Дякуємо всім учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку, вітаємо переможців та бажаємо нових творчих здобутків!